Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

car DVD/navi VW 7088 "chińczyk"produkt firmy Enco

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • car DVD/navi VW 7088 "chińczyk"produkt firmy Enco

    shado, się zafascynował modem
    no cóż, zima idzie :szeroki_usmiech

    Za to dołożę montaż podgrzewanych spryskiwaczy szyby O2/O2FL
    Forum - Octavia Club Polska

  • #2
    car DVD/navi VW 7088 "chińczyk"produkt firmy Enco

    Dużo przetoczyło się dyskusji przez forum o chińskie radia/nawigacje- warto/nie warto, działa/wybucha. To i ja dorzucę swoje 3 grosze
    Auto mam nowe- z salonu. zamówiłem od razu bez radia- ale z salonem dogadałem się, że zamontują mi radio jakie im przywiozę. to, co poniżej kupiłem z drugiej ręki- ale sprzedający przy mnie podłączył je u siebie i pokazał, ze wszystko działa. W sumie działa nie wszystko- bo akurat nie chce działać kabel USB (żeby sobie podłączyć np pena z muzyka), ale poza tym wszystko jest OK. Radio posiada wbudowany moduł GPS i system WIN CE 5.0- można sobie włożyć każdy program jaki działa pod tym systemem. można ponoć odbierać telewizje- ale nawet nie próbowałem podłączać anteny, więc nie wiem. Nawigacja śmiga bez zarzutu, odtwarza pliki mp3 z płyt i z kart SD (z USB jak pisałem nie odtwarza), można oglądać filmy, moduł BT tez działa bardzo dobrze- wystarczy mikrofon wbudowany w radio- po sparowaniu telefonu później już sam się z nim łączy jeśli w telefonie jest uruchomiony BT. To, co trochę przeszkadza, to ciche buczenie głośników jeśli są zapalone światła- nie wiem,czy tak jest z każdym sprzętem, czy tylko z tym, bo nie miałem okazji sprawdzić. ale przeszkadza to tylko wtedy, gdy muzyka gra bardzo cicho. Do radia podłączyłem tez kamerę cofania- było z tym trochę kłopotów ale ostatecznie się udało- działa tak jak powinno- czyli po włączeniu wstecznego.
    No i cena. radio- 1500 zł, kamera cofania- 150 zł, montaż- 100 zł.
    A jeszcze a propos kamery cofania- fajny bajer, ale oczywiście rybie oczko zupełnie zaciera odległości- więc ocena dystansu tylko na lusterkach
    A poniżej zdjęcia:
    Załączone pliki
    Octavia II FL Ambiente 1,2 TSI manual 6B

    Komentarz


    • #3
      To jest kolejna odmiana Audiosources - na pierwszy rzut oka niczym się nie różni, no może błyszczącymi powierzchniami jak do superba i brakiem portu USB z przodu.
      Jak zawsze dla większości ludu ważne jest, jak to współpracuje z szyną CAN: Maxidotem, multikierownicą i sterowaniem nawiewem i klimatyzacją.
      Aaaaaaa i gdzie to to ma antenę gps?

      Co do cofania - czujniki najważniejsze są jednak. Kamera to się przydaje, żeby zobaczyć dzieci, albo jakieś niskie paliki, których czujniki nie wykryją i nie widać przez (np. jak u mnie) kratkę VATowską
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=562238

      Komentarz


      • #4
        dendryt, daj jeszcze zdjęcie, jak masz zamontowaną tę kamerę cofania :!:

        Komentarz


        • #5
          co do współpracy z CANem to nie umiem nic powiedzieć- nie mam ani maxiDOTa, ani kierownicy multi ani Climatronica- klimę mam Climatic. antena gps jest schowana w dziurze za radiem (nie ma potrzeby wykładania jej gdzieś pod szybę)- fixa łapie w mniej niż 20 sec.

          [ Dodano: Pią 11 Lut, 11 14:33 ]
          ach tego akurat nie zrobiłem- bo leje. Jak zrobię jutro- to wrzucę. Kamera jest zamontowana w miejsce jednej z lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej- ma własne światełko, wiec nie ma problemu, ze tylko pół tablicy jest oświetlone.
          Octavia II FL Ambiente 1,2 TSI manual 6B

          Komentarz


          • #6
            ach tego akurat nie zrobiłem- bo leje. Jak zrobię jutro- to wrzucę. Kamera jest zamontowana w miejsce jednej z lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej- ma własne światełko, wiec nie ma problemu, ze tylko pół tablicy jest oświetlone.
            Ok, to zrób jurto i tu wrzuć Wyobrażam sobie po tym opisie, jak to wygląda, ale jednak to nie to samo, co zobaczyć choćby na foto :wink:

            Komentarz


            • #7
              fernando, Link
              ja u siebie mam taka kamerę zamontowana
              Łukasz

              Komentarz


              • #8
                No i obiecane zdjęcie kamery cofania.
                Załączone pliki
                Octavia II FL Ambiente 1,2 TSI manual 6B

                Komentarz


                • #9
                  miałem takie samo, no może starszy model, ale rozładowywało mi aku na postoju mimo,że było podpięte pod kluczyk, pobór mocy był 350 mA (samo radyjko), w serwisie nie mogli sobie z tym poradzić więc oddali kasę. Teraz szukam Swinga albo Bolero

                  Komentarz


                  • #10
                    dendryt, mnie ciekawi taka rzecz jak ten chińczyk odbiera stacje radiowe w trasie, dla mnie to jest ważne w radiu niż tam te szmery bajery....
                    Była F2 1.4 TDI 2009.

                    Komentarz


                    • #11
                      No to ja muszę napisać, że z aku faktycznie mam problem, bo już raz, po 7 dniach stania na parkingu mi padł . a ponieważ aktualnie mam złamaną nogę, to z samochodem niewiele mogę zrobić Myślałem, żeby po prostu na zasilaniu zamontować mały wyłącznik i radio wyłączać tym wyłącznikiem...ale to muszę z gościami z serwisu pogadać. Jeśli chodzi o odbieranie radia w trasie, to tam gdzie jeżdżę nie ma z tym problemów...
                      Octavia II FL Ambiente 1,2 TSI manual 6B

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez dendryt
                        No to ja muszę napisać, że z aku faktycznie mam problem, bo już raz, po 7 dniach stania na parkingu mi padł . a ponieważ aktualnie mam złamaną nogę, to z samochodem niewiele mogę zrobić Myślałem, żeby po prostu na zasilaniu zamontować mały wyłącznik i radio wyłączać tym wyłącznikiem...ale to muszę z gościami z serwisu pogadać. Jeśli chodzi o odbieranie radia w trasie, to tam gdzie jeżdżę nie ma z tym problemów...
                        Powiem że wolę dołożyć parę groszy i mieć oryginał skody niz miec takie chińskie "cudo" i nie wiedzieć czy wyjadę następnego dnia do pracy. Jak to mawiała moja babcia co chińskie to świńskie.
                        Była F2 1.4 TDI 2009.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X